Wedstrijdschema

Groepswedstrijden Stad Stadion Thuis ? - ? Uit
1 12 juni 21:00 Rome Stadio Olimpico Turkije ? - ? Italië
2 13 juni 18:00 Baku Olympic Stadium Wales ? - ? Zwitserland
3 13 juni 18:00 København Parken Stadium Denemarken ? - ? Finland
4 13 juni 22:00 St Petersburg Krestovsky Stadium België ? - ? Rusland
5 14 juni 14:00 London Wembley Stadium Engeland ? - ? Kroatië
6 14 juni 18:00 București Arena Națională Oostenrijk ? - ? Roemenië
7 14 juni 21:00 Amsterdam Johan Cruyff Arena Nederland ? - ? Oekraïne
8 15 juni 14:00 Glasgow Hampden Park Schotland ? - ? Tsjechië
9 15 juni 17:00 Dublin Aviva Stadium Polen ? - ? Ierland
10 15 juni 21:00 Bilbao San Mamés Spanje ? - ? Zweden
11 16 juni 18:00 Budapest Puskás Aréna Hongarije ? - ? Portugal
12 16 juni 21:00 München Allianz Arena Frankrijk ? - ? Duitsland
13 17 juni 16:00 St Petersburg Krestovsky Stadium Finland ? - ? Rusland
14 17 juni 21:00 Baku Olympic Stadium Turkije ? - ? Wales
15 17 juni 21:00 Rome Stadio Olimpico Italië ? - ? Zwitserland
16 18 juni 15:00 București Arena Națională Oekraïne ? - ? Roemenië
17 18 juni 18:00 København Parken Stadium Denemarken ? - ? België
18 18 juni 21:00 Amsterdam Johan Cruyff Arena Nederland ? - ? Oostenrijk
19 19 juni 14:00 Dublin Aviva Stadium Zweden ? - ? Ierland
20 19 juni 17:00 Glasgow Hampden Park Kroatië ? - ? Tsjechië
21 19 juni 20:00 London Wembley Stadium Engeland ? - ? Schotland
22 20 juni 15:00 Budapest Puskás Aréna Hongarije ? - ? Frankrijk
23 20 juni 18:00 München Allianz Arena Portugal ? - ? Duitsland
24 20 juni 21:00 Bilbao San Mamés Spanje ? - ? Polen
25 21 juni 18:00 Rome Stadio Olimpico Italië ? - ? Wales
26 21 juni 21:00 Baku Olympic Stadium Zwitserland ? - ? Turkije
29 22 juni 18:00 Amsterdam Johan Cruyff Arena Roemenië ? - ? Nederland
30 22 juni 18:00 București Arena Națională Oekraïne ? - ? Oostenrijk
27 22 juni 21:00 København Parken Stadium Rusland ? - ? Denemarken
28 22 juni 22:00 St Petersburg Krestovsky Stadium Finland ? - ? België
31 23 juni 20:00 Glasgow Hampden Park Kroatië ? - ? Schotland
32 23 juni 20:00 London Wembley Stadium Tsjechië ? - ? Engeland
34 24 juni 17:00 Dublin Aviva Stadium Zweden ? - ? Polen
33 24 juni 18:00 Bilbao San Mamés Ierland ? - ? Spanje
35 24 juni 21:00 Budapest Puskás Aréna Portugal ? - ? Frankrijk
36 24 juni 21:00 München Allianz Arena Duitsland ? - ? Hongarije
Achtste finales Stad Stadion Thuis ? - ? Uit
37 27 juni 18:00 Amsterdam Johan Cruyff Arena 2A ? - ? 2B
38 27 juni 20:00 London Wembley Stadium 1A ? - ? 2C
39 28 juni 18:00 Budapest Puskás Aréna 1C ? - ? 3DEF
40 28 juni 21:00 Bilbao San Mamés 1B ? - ? 3ADEF
41 29 juni 18:00 København Parken Stadium 2D ? - ? 2E
42 29 juni 21:00 București Arena Națională 1F ? - ? 3ABC
43 30 juni 17:00 Dublin Aviva Stadium 1D ? - ? 2F
44 30 juni 20:00 Glasgow Hampden Park 1E ? - ? 3ABCD
Kwartfinales Stad Stadion Thuis ? - ? Uit
45 3 juli 19:00 St Petersburg Krestovsky Stadium W41 ? - ? W42
46 3 juli 21:00 München Allianz Arena W39 ? - ? W37
47 4 juli 21:00 Baku Olympic Stadium W40 ? - ? W38
48 4 juli 21:00 Rome Stadio Olimpico W43 ? - ? W44
Halve finales Stad Stadion Thuis ? - ? Uit
49 7 juli 20:00 London Wembley Stadium W46 ? - ? W45
50 8 juli 20:00 London Wembley Stadium W48 ? - ? W47
Finale Stad Stadion Thuis ? - ? Uit
51 12 juli 20:00 London Wembley Stadium W49 ? - ? W50